Po lekcjach gramy w tenisa | Polska Szkola Sobotnia w Crawley

Po lekcjach gramy w tenisa

Zapraszamy na zajęcia tenisa stołowego, podczas których będziemy spędzać czas w duchu współpracy i współzawodnictwa sportowego – zachęca Pani Agata Tomczak.

Nowi uczestnicy zajęć poznają i szubko opanują skuteczne techniki popularnego i przyjemnego “ping-ponga”, a osoby kontynuujące zajęcia doskonalić będą techniki serwisu, odbić, przebić. Będziemy łączyć grę indywidualną, zespołową oraz w parach z ćwiczeniami koordynacji ruchu i wzroku, wyrabiającymi refleks i dokładność.

Każde zajęcia poprzedzi krótka rozgrzewka a gra odbywać się będzie na dziedzińcu szkoły (jedynie deszcz może nam czasem przeszkodzić w zajęciach).
W październiku odbyły się pierwsze zajęcia tenisowe, które prowadziła Pani Katarzyna Frendo-Baran. A oto terminy kolejnych zajęć:  25 listopada, 9 grudnia, 20 stycznia, 3 lutego, 3 i 17 marca, 28 kwietnia, 12 maja, 9 i 23 czerwca

Wciąż można dołączyć na zajęcia. Zapraszamy dziewczynki i chłopców już od 8. roku życia!

W celu zapisania się prosimy o maila na: szkola@szkolacrawley.org

Zajęcia częściowo sfinansowane ze środków West Sussex County Council (Community Initiatives).

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Napisano w BezKategori