Informacja pogodowa – zajęcia 3 marca | Polska Szkola Sobotnia w Crawley

Informacja pogodowa – zajęcia 3 marca

Sytuacja na drogach w Crawley w sobotę, 3 marca rano – jest dobra. Kursują autobusy, śnieg jest na poboczach, ale topnieje. Mamy dodatnią temperaturę i zapowiedź deszczu na popołudnie. Dlatego otwieramy dziś szkołę!

Zdajemy sobie sprawę, ze nie wszyscy uczniowie, szczególnie dojezdzający z miejsc, gdzie śnieg sypał intensywniej przez kilka dni, dojadą dziś na zajęcia. Być moze będzie brakowało kilku nauczycieli, ale szkoda nam tracić dzisiejsze zajęcia. Zapraszamy wszystkich, którzy czują się bezpiecznie, by dojechać do szkoły.

Z góry przepraszamy za mozliwe opóźnienia (w razie gdyby nie dojechała część kadry).

Bardzo prosimy o ostrozną jazdę, szczególnie na drodze dojazdowej do szkoły oraz na parkingu oraz wysoką kulturę osobistą. 

Print Friendly, PDF & Email
Napisano w BezKategori