Dyrekcja szkoły, Zarząd | Polska Szkola Sobotnia w Crawley

Dyrekcja szkoły, Zarząd

Renata Jarecka

Renata Jarecka (dyrektor szkoły)
email: szkola@szkolacrawley.org

Anna Wyciechowska (zastępca administracyjno-finansowy dyrektora),
email:  a.wycie78@gmail.com.  tel.  07468 454 262

Zarząd:

Jacek Szter
email: j.szter@szkolacrawley.org

Agnieszka Stawecka
email: stawecka.agnieszka@yahoo.com

Żaneta Tofil
email: z.tofil@szkolacrawley.org

Joanna Krupa
email: joanna1001@interia.eu

Adam Botwicz
email: a.botwicz@szkolacrawley.org

Marcin Godlewski
email: marcingood@hotmail.com

                                                                                                               

                                                              Andrzej Skulski 

                                                              email : skulski76@tlen.pl

Jeśli mają Państwo jakieś pytania odnośnie działania naszej szkoły prosimy wysłać  email na adres:
zarzad@szkolacrawley.org

Print Friendly, PDF & Email